Обійми покращують настрій, дають відчуття фізичного комфорту, допомагають боротися зі стресом

- Відчуття довіри та безпеки. Підвищення рівня гормону, який допомагає позбавитися від негативу та гніву, - так обійми впливають на людину. Сьогодні , 21 січня, святкують Міжнародний день обіймів.

- Обіймали вже когось зранку?Дитину обіймала. Ми любимо обійматися.

- Яка у вас асоціація з обіймами?

- Позитив, любов, доброта, краса.

- Що роблять обійми?

- Душу укріпляють.

- Обійми, що вам дають обійми?

- Емоції.

- Які?

- Позитивні, звичайно.

- Тепло, радість, щастя з однієї сторони. На день раз 5 і 6 .

- Кого найбільше обіймаєте ви?

- Напевно, сестру.

- У нас в обществе сложилось так что для мужчин есть некий что ли моральный запрет на нежность и когда мужчина проявляет слишком активно свои эмоции и это воспринимается негативно.

- Це щастя, це кохання, це довіра, це радість. Всім однаково, кожна людина хоче щастя, кохання.

А ось ця дівчинка в день обіймів вирішила встановити власний рекорд і людей порадувати. Анастасія за один день обійняла 150 полтавців, говорить, - містяни не відмовляють, сприймають позитивно.

Анастасія, полтавка:

- Спочатку моя ціль була - 100 людей, але далі пішло ще більше і вирішила 150, але мені здається , що сьогодні я обійму вже 200.

В залежності від того, як ми себе почуваємо залежить настрій , стосунки і продуктивність, обійми ж тільки позитивно впливають на це, - говорить психолог Кіра Седих.

Кіра Седих, психолог:

- Обійми один із таких кращих способів тому що виділяється певні такі гормони, в першу чергу, це окситацин і він сприяє тому що у нас підвищується і виділяється серотонін . Це для нашого мозку є таким сигналом, що мене приймають, мене люблять, зараз це нам необхідно тому що ми всі зараз живемо в достатньо стресовому середовищі.

Кірас Седих додає, - обіймів більше потребують жінки, ніж чоловіки, тож пам’ятайте, якщо у вашої другої половинки поганий настрій, можливо, варто просто обійняти.