ТОВ «Алмаз-Полтава» не платило за оренду землі 10 років, натомість відшкодує кошти тільки за останніх 3 роки

Про борги за оренду колишнього кінотеатру "Алмаз-Полтава" говорили на засіданні міськвиконкому. За 3 роки користування земельною ділянкою зобов`язують стягнути понад мільйон 300 тисяч. А не платили підприємці - 10 років. Подробиці - дивіться далі.

Питання про відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді, внаслідок порушення земельного законодавства ТОВ «Алмаз-Полтава», при користуванні земельною ділянкою на вулиці Героїв Сталінграда, 1 розглянули на засіданні міськвиконкому. Актом передбачили відшкодування понад мільйону 300 тисяч за 3 роки користування.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Стосовно питання по кінотеатру «Алмаз», ми заперечуємо. Тому що це наносить шкоду нашій громаді полтавській. Підприємство не платило за землю до 10 років, а стягуються кошти тільки за останні 3 роки. У бюджет не буде сплачено великі кошти, які міська рада могла залучити на потреби полтавців.

Нагадаємо, що підприємці не платили за користування землею протягом 10 років. На засіданні профільної комісії у міській раді домовились повернути борг лише за 3 останні роки і тоді місто продовжить оренду. За фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Полтавської міської ради, у зв’язку із не вжиттям заходів щодо стягнення орендної плати за користування земельною ділянкою, на якій розташований колишній кінотеатр «Алмаз», прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Прокуратура відкрила кримінальне провадження за бездіяльність міської ради. Раніше не було позову до суду, а зараз сума боргу зменшується. Тут має якусь корупційну складову.

Крім цього на засіданні погодили виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соцзахисту населення «Турбота» на 2020 рік.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Команда Андрія Матковського підтримує програму «Турбота». Не тільки по індивідуальних зверненням громадян були запити. Допомога і хворим дітям, і багатодітним сім`ям, і по хворобах буде багатьом здійснена допомога.

Всього на засіданні міськвиконкому розглянули 11 питань.