В Україні планують підвищити ефективність та якість залізничних перевезень

В Україні планують підвищити ефективність та якість залізничних перевезень

22 січня у Давосі Міністерство інфраструктури України підписало Меморандум про взаєморозуміння з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив, що цей альянс - це логічне продовження Плану реструктуризації Укрзалізниці, яке анонсував Президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року.

«Впевнений, що застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність та якість залізничних перевезень в Україні. Одразу хочу відкинути всі чутки - про жодні продаж чи оренду такого стратегічно важливого державного об’єкта як Укрзалізниця мова не йде», - сказав Прем’єр-міністр.

Він додав, що після зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn минулого тижня, вони прийшли до розуміння формату співпраці: Україна повністю зберігає за собою контроль над Укрзалізницею. Німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства. 

"Економічна правда" повідомила, що співпраця передбачена на 10 років (https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/23/656154/?fbclid=IwAR1udIXCe2wp1YllpMHYEt3-LvJ-YeVsEi39AYtq_SI2MZj9RH8xVOv9Bys).

«Розраховую, що німецька операційна ефективність та нульова терпимість до корупції стане базою для зміни ситуації в Укрзалізниці», - сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Фото взяте з сайту Уряду