Відбулися загальні збори Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер»

Відбулися загальні збори Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер». Голова правління відзвітувала про діяльність впродовж 2019 року.

Лариса Оніщук, голова обласного туристичного кластеру:

- Ми проводимо загальні збори,які проводяться кожного року,раз на рік. Ми сьогодні підводимо підсумки роботи за 2019 рік. Маємо наміри здійснити планування нашої діяльності на наступний 2020 рік. Приїхали представники не тільки Полтави,є і: Кременчук,Велика Багачка, є Диканька таке досить широке зібрання.

За словами Лариси Оніщук організація взяла орієнтир на всі заходи які відбулися на Полтавщині: круглі столи, виставки, фестивалі та екскурсії які здійснювалися протягом усього року.

На засідання також були присутні екскурсоводи, один з яких отримав нагороду на Всеукраїнському конкурсі тематичних екскурсій,зайнявши там друге місце.

Анатолій Чернов, почесний голова екскурсоводів Полтавщини:

- Працюємо,працюємо. Брали участь у конкурсі екскурсій. У нас багато екскурсій по Шевченківським містам, по місту Полтава, по області, музична Полтава. Багато є у багажі. На жаль, екскурсії мало затребувані зараз.

Також голова правління продемонструвала отримані нагороди за перемоги та участь у конкурсах.