За підозрою у вимаганні хабара у 85 тисяч доларів затримали заступника начальника оперативного управління державної фіскальної служби Полтавщини

Затримали за підозрою у вимаганні хабара у 85 тисяч доларів США заступника начальника оперативного управління державної фіскальної служби у Полтавській області. За попередньою інформацією, податківець вимагав гроші у харківського підприємця. За це він обіцяв уникнути кримінальної відповідальності за несплату податків.

Олександр Білка, прес-секретар теруправління ДБР у Полтаві:

- Цю суму неправомірної вигоди підприємець передав посереднику, власне, після чого у порядку статті 208 КПКУ був затриманий як податківець так і посередник.

За словами Олександра Білки - це одна з найрезонансніших справ за останній час. Слідчими ДБР готується клопотання про підозру податківцю у вчиненні правопорушення передбаченого ч.3 ст. 368 ККУ.

Олександр Білка, прес-секретар теруправління ДБР у Полтаві:

- Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області, оперативний супровід ГУ по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією служби безпеки України.

Підозрюваному у вимаганні хабаря загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років, обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскація майна.