Батьківська рада Полтави просить керманичів міста проводити лабораторний контроль шкільних їдалень частіше, ніж раз на рік

Батьківська рада Полтави просить керманичів міста проводити лабораторний контроль шкільних їдалень частіше, ніж раз на рік

На офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету опубліковано нову петицію. Її автор Сергій Юрашко просить керівництво міста придбати для управління освіти експрес-міні-лабораторію, аби проводити лабораторний контроль шкільних їдалень. Разом з тим, він пише, що плановий лабораторний контроль шкільних їдалень проводиться раз на рік для кожної школи міста.

«На зборах батьківської ради м.Полтави на загал озвучено, що плановий лабораторний контроль шкільних їдалень складає аж один раз на рік кожної школи міста. Пропоную відповідальному за безпеку харчування відділу освіти придбати експрес-міні-лабораторію. З нею зведений контроль силами представника відділу освіти, батьківського комітету школи і директора матимуть вмотивований фактаж в т.ч. при складанні скарги на підрядника при не дотриманні норм чистоти.Таким чином частота лабораторного контролю кожної школи може збільшитись у рази, а підрядника мотивуватиме дотримуватись норм», - зазначає Сергій Юрашко.

«Зайти» на профільну комісію міської ради петиція зможе, якщо набере 250 голосів за 60 днів. В іншому випадку депутати міської ради не розглядатимуть питання щодо покращення системи лабораторного контролю у у їдальнях полтавських шкіл.