50 відтінків чорного...Або навіщо іноземному студенту знадобилася еротична іграшка?!

27 січня на сторінці спільноти "Шо-Шо Полтава" у соціальній мережі Facebook опублікували новину про те, що у місті, зокрема на стовбах, розклеїли плакати із афроамериканцем, який, - як йдеться у дописі, - викрав товар з секс-шоп магазину. Приклали і фото з тими ж плакатами. Автор допису припустив, що то - помста магазину "Sorano" (https://www.facebook.com/shoshopoltava/photos/a.356422674924649/620220978544816/?type=3&theater&ifg=1).

Речник Національної поліції області Юрій Сулаєв нам повідомив, що відповідних заяв стосовно такої пікантної крадіжки до них не надходило. У свою ж чергу, у магазині "Sorano" підтвердили, що хлопець дійсно поцупив у них товар. Запитавши: "Чи це їхня творчість тепер розклеїна по місту?", у магазині ухилились від відповіді. 

Чи була крадіжка, а чи ні - звісно, достеменно не відомо. Але те, що плакати тепер прикрашають вулиці Полтави - то факт. Чи приберуть їх комунальні служби міста, які відповідають за його чистоту та благоустрій? Керівник пресслужби Полтавської міської ради Віталій Улибін зауважив, що вихідні дані на плакатах - відсутні, тож і припис виписати нікому:

- На такі плакати могли би реагувати представники благоустрою, але, враховуючи те, що на цих інформаційних листівках немає ніяких вихідних даних, тобто, неможливо встановити, хто конкретно їх розміщував на цих стовбах, то і припис виписувати нікому. А от балансоутримувачів "Обленерго" чи "Міськсвітло", чи тих, у кого на балансі ці стовби, то мають їх приводити до першопочаткового вигляду.