У Полтаві відбувся третій Всеукраїнський турнір з джиу-джитсу серед поліцейських

25 січня у стінах спортивного комплексу ГУ НП у Полтавській області відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу серед поліцейських. На змагання завітали близько 200 спортсменів з різних куточків України. Для Полтави честь приймати цей турнір, - розповів начальник управління патрульної поліції у місті Полтава Віталій Мельничук.

Віталій Мельничук, начальник управління патрульної поліції у м. Полтаві:

- Минулого року він проводився у місті Рівне. Там ми посіли призове місце. І на правах переможця приймаємо звітні ігри.

Полтава була представлена сильною командою. Серед усіх атлетів і Ольга Мелокумова. Вона вже втретє бере участь у цьому чемпіонаті та виступає у ваговій категорії до 64 кілограмів. Про настрій на змагання та свої досягнення розповідає.

Ольга Мелокумова - спортсменка з Полтави:

- Усі налаштовані на перемогу, гарну боротьбу. Вдавалося здобути медалі на першому чемпіонаті, який відбувався у місті Київ. Там здобула перше місце, а на другому чемпіонаті у місті Рівному здобула теж першу позицію.

А це спортсмен із Києва Олексій Білоус. Він також виступає на турнірі не вперше, проте чемпіоном ще не ставав.

Олексій Білоус, спортсмен з Києва:

- Змагання на дуже високому рівні. Крута організація, круті судді, круті спортсмени. Я дуже вдячний своєму керівництву за можливість взяти участь у змаганнях.

Цього року команді полтавських патрульних не вдалося захистити чемпіонське звання. У командному заліку наші земляки посіли другу сходинку. А от перемогу здобули київські поліцейські.