Науковий ліцей №3 оголосив конкурсний набір учнів на навчання з 1 вересня

Науковий ліцей №3 оголосив конкурсний набір учнів на навчання з 1 вересня. До 5-го класу запрошують вступити всіх охочих випускників молодшої школи. Для цього потрібно успішно скласти іспити. Документи уже приймаються. А вступна кампанія планується на травень.

Ірина Гринь, директорка наукового ліцею №3:

- Діти складатимуть тестові завдання з іноземної мови і загальний тест з предметів, що вони вивчали у 4-му класі. Мова, математика, природознавство, читання. Для того, щоб діти були допущені до тестування потрібна лише заява від батьків. А після вже конкурсного прийому надалі будуть наступні документи.

Аби поглибити знання дітей і зануритись у науку науковий ліцей №3 співпрацює з 4-ма вишами Полтави. Вони ж допомагають і з практикою.

Ірина Гринь, директорка наукового ліцею №3:

- Мені дуже приємно, що викладачі як ПУЕТу, так і Полтавської політехніки, юридичного інституту, нашого педагогічного університету приходять до нас, викладають у наших дітей предмети: фізику, хімію, математику, іноземну мову. Проводять наукові практики, колоквіуми. Наразі ми готові підписати і з нами хоче співпрацювати медакадемія.

Науковий ліцей №3 - єдиний заклад такого типу в Полтаві. У 5 клас всі діти вступають на конкурсній основі на рівних умовах. Тобто, не залежно чи закінчили молодшу школу тут, чи в іншому місці.