Полтавська школа №10 планує отримати статус ліцею

Цьогоріч 100 років виповнюється Полтавській школі №10. Вона має велику історію. Директорка закладу Алла Ширай каже, - мають багато добрих традицій. Одна з таких - святкувати дні народження видатних випускників.

Алла Ширай, директорка школи №10:

- Корифей телебачення, який працював довгий час і очолював Міжнародний інститут зв`язку в Женеві Марк Іосифович Кривошеєв, і ракетобудівник. І всім вам відома Ада Роговцева, яка тільки у цьому році дала таке напуття і привітання для нашої школи.

А от сучасні учні серйозно займаються футболом та волонтерським рухом. Маргарита Щербань викладає фізику майже 30 років. Тішиться, - її вихованці посідають призові місця на олімпіадах Всеукраїнського рівня.

Маргарита Щербань, вчителька фізики школи №10:

- Звичайно це дуже великий труд. Я починаю підбирати собі дітей ще з початкової школи. Я цікавлюся дітками. Я собі готую дітей, щоб коли дійшли до 7 класу я їх знала, я знала, що це дітки, які можуть, що це дітки талановиті і можуть показувати досить високі результати.

Андрій Гречаник навчається у цій школі у 4-му класі. Говорить, - пишається своїм навчальним закладом. Захоплено згадує, як разом з однокласниками їздив на екскурсії до Києва, Харкова та Дніпра.

Андрій Гречаник, учень школи №10: 

- У цій школі вчились мій дідусь Юровський Борис Аронович, моя мама Юровська Ольга Борисівна і мій дядя Юровський Борис Борисович. Я дуже вдячний своїй вчительці першій Галині Григорівні, бо вона навчила нас читати, писати, рахувати, а ще вона навчила нас подорожувати.

Рима Рудяк навчає англійської мови дітей молодших класів. Зокрема, і нової української школи. Її рід вчителював. Досвід переймали з покоління у покоління.

Рима Рудяк, учителька молодших класів школи №10: 

- У нас таких декілька династій. Тут працювала моя мама, дуже довго. Як привела мене сюди у 7 років, так я тут досі і знаходжусь ну з невеликою перервою на навчання в інституті. Хоч навіть педагогічну практику проходила теж у цій школі.

Сучасні випускники 10-ї школи увійшли до кращих абітурієнтів України. Один з них став президентським стипендіатом. За словами директорки, школа прагне і готова стати ліцеєм.