Стан і перспективи розвитку промислового комплексу Полтавщини

Про стан і перспективи розвитку промислового комплексу Полтавщини говорили на нараді. Голова ОДА Олег Синєгубов та його заступники зустрілись з керівниками підприємств.

Михайло Бугрій, заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА: 

- У промисловому секторі економіки працюють 1311 підприємств різних форм власності, зокрема 194 великих і середніх. Промислові підприємства формують 50% валової доданої вартості та забезпечують робочими місцями понад третину зайнятих осіб економіки області.

Найбільша проблема галузі сьогодні - це відсутність промислової державної стратегії, - вважає голова правління обласного об’єднання організацій роботодавців Сергій Змієвець. За його словами, підприємці готові співпрацювати з владою, якщо їм надаватимуть пріоритети. Ті, що платять основні гроші у бюджети відокремлені від участі у процесі формування і реалізації цих коштів.

Сергій Змієвець, голова правління ПОООР, Полтавського регіонального відділення УСПП:

- Приведу приклад по Полтаві. Полтавська міська організація роботодавців підготувала договір спільної діяльності. На що ми були вимушені відкласти цей процес і не підписувати і не підписувати цей договір, тому що міська влада категорично відмовила.

Олег Синєгубов пообіцяв створити при облдержадміністрації відповідну раду. Вона займатиметься проблемами промислового комплексу Полтавщини.