У п’ятиповерхівці на Баленка кілька під`їздів і вхід до кожного з них небезпечний

Жити зі страхом зайти у під`їзд власного будинку. З такою проблемою щодня зіштовхуються мешканці 5-поверхівки на вулиці Баленка. Як кажуть, - ганки не ремонтували багато років. Зараз старі залізобетонні конструкції сиплються на очах.

Наталія Савран, мешканка будинку:

- Опади були сніг і дощ. Козерець оцей тече, домофон у нас не працював. Нас зустрічала калюжа тільки ми відкривали двері нашого під`їзду. Вийти, наприклад, людині і стати у період опадів під козерець - це дуже небезпечно, тому що можуть бути обвали. Це загрожує життю і здоров`ю людини.

Мешканці демонструють наскільки крихкий ганок.

З жахом згадують випадки, коли через конструкцію ледь не постраждали люди.

Людмила Сушко, мешканка будинку:

- Прямо такий великий шматок відвалився. Мужчина був і він ото заліз і сам ремонтував, понакладав там. Через те, що тече по стінах, там така щілина, затікає домофон і світло.

Мешканці кажуть, - замінити ганки неодноразово просили у міської влади. Відповідь завжди одна - ремонтуйте своїми силами.

Марина Даценко, мешканка будинку:

- Було електронні звернення, письмові звернення. На них я отримувала постійно негативну відповідь. Тобто, що ми маємо відремонтувати як співвласники цього будинку ми повинні відремонтувати самі. Але як зараз ми бачимо у нас більша половина людей похилого віку, які не мають змоги це зробити.

Нагадаємо, позицію заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка представника команди Олександра Удовіченка. Ремонтувати будинки лише коштом міського бюджету 2020 року не будуть. Підтримуватимуть тільки ОСББ.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ: 

- Мешканці є власниками всіх будинків і є власниками не лише приватизованого житла, а є співвласниками даху, трубопроводів. тобто, всіх мереж, які знаходяться у цьому будинку. І зобов`язані його утримувати у належному стані.

Мешканці сподіваються, що негоди не буде і ганки остаточно не заваляться їм на голови.