Конкурс "Юний віртуоз Полтавщини"

Вже вдвадцять друге таланти Полтавщини можуть демонструвати свої вміння на сцені музичного училища імені Лисенка. Адже саме стільки тут відбувається конкурс «Юний віртуоз». Як говорять організатори, захід організований для пошуку обдарованих дітей та популяризації музичних творів класиків та сучасних композиторів.

 Ніна Богодиста- директор обласного методичного кабінету навч.закладів мистецтва та культури
"Щорічно відкриваються нові таланти, цей конкурс саме дає можливість виявити найталановитіших, проявити себе, свій талант, свою творчість."

Микола Демченко- директор Полтавського державного музичного училища імені М. В. Лисенка
"До Полтавського музичного училища з'їжджається найталановитіша юнь, діти, що навчаються в школах естетичного виховання області."
Цього року у конкурсі взяло участь понад 300 дітей. Журі визначило 157 лідерів, з яких 43 -абсолютні переможці, тобто ті, що отримали гран-прі. Деякі з них зізнаються, що не вперше конкурують у «Юному віртуозі».

- "В мене вже є успіхи. В тому році я також їздив на конкурс "Юний віртуоз" і зайняв третє місце, а в цьому році перше."
- "В цьому конкурсі -гран-прі. А брала участь у "Полтавській битві" і у всіх "Юних віртуозах"."
- "Я в цьому конкурсі зайняла гран-прі по фортепіано і в прошлому році я зайняла третє місце."
Організатори додають- саме талановита молодь формує престиж Полтавщини, учасники конкурсу «Юний віртуоз» мають сили та здібності, щоб стати провідними мистецькими діячами не лише в Україні, а й закордоном.