На Полтавщині та в Україні розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО

На Полтавщині та в Україні розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, - про це розповіла відповідальна за проведення ЗНО в області Наталія Барболіна. Реєстрація триватиме до 24 березня. Кожен учасник може пройти тести щонайбільше з чотирьох предметів. Пропонованих же до складання - одинадцять.

Наталія Барболіна,відповідальна за проведення ЗНО в області:

- Обов’язково для випускників закладів загальної середньої освіти та для тих, хто обирає предмети для вступу закладів вищої освіти обов’язково залишається українська мова і література. Якщо хтось вже має сертифікат минулого року чи позаминулого, то він може ним скористатися і також набір предметів, які порівняно з минулим роком не змінився.

Щоб зареєструватися для участі в оцінюванні, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку на сайті центру оцінювання якості освіти та підготувати комплект документів.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в області:

-  Особливих змін у процедурі проведення у нас немає .Програма реєстрації теж ніяких особливих змін немає. Головне бути уважними і правильно внести свої персональні дані.

Складати ЗНО будуть із 21 травня до 15 червня.