На Героїв АТО встановили дитячий майданчик та полтавці від якості не у захваті

В одному з дворів по вулиці Героїв АТО зробили дитячий майданчик за бюджетні кошти. Кілька нових конструкцій на піску з`явились поряд зі старими каруселями. Депутат міської ради Віталій Павлій вважає, - матеріал використали не найкращої якості. За його розрахунками, вартість усього завищено.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У місті продовжують заробляти на наших з вами дітях. Реальна вартість цього майданчика, 300 тисяч грн. Заплачено з міського бюджету 440 тисяч грн. Команда Удовіченка і Шамоти діє.

Полтавці, котрі проживають поряд кажуть, - такий майданчик не найкращий варіант для їх дітей та внуків.

- Наші у заводі робили по 5 по 6 тисяч оті качелі, ну 10 тисяч, а півмільйона, це ви представляєте скільки?

- Перш, ніж добратись до майданчика, треба пройти всю садовську грязь. Всі недоробки будівельників. А потім лише дітям добратись до майданчиків.

- Якщо подивитись, то якість майданчиків не найкраща. Їх пофарбували тільки і все. Мені здається, що за таку суму могло бути набагато краще.

- Антиударне покриття є. Це безпечніше, краще для дітей, ніж у пісочку. Не всі діти граються у пісочку. І не всім то корисно. Дуже багато тут гуляє собачок, кішечок. Тоді наші діти звертаються до інфекціоністів і не кожен може проплатити те подальше лікування.

Полтавці додають, - робити майданчики потрібно якісно, а не наживатись на їхніх дітях.