Полтавка Світлана Кулініч: «У ДНЗ «Казка» мого сина ображала вихователька»

До редакції нашого телеканалу звернулася полтавка пані Світлана. Говорить, - у дошкільному навчальному закладі «Казка» її трирічного сина ображала вихователька.

Світлана Кулініч, мама вихованця ДНЗ № 63 «Казка»:

- Я роззулася, зайшла до приміщення там, де туалет, відкривши його, побачила, що моя дитина там без світла, світло вимкнуте, двері щільно закриті, ручка знаходиться на такій відстані, що тільки доросла людина може її відкрити. Дитина стояла на холодній плитці без взуття. Вона дуже сильно плакала, схлипувала.

Одразу після побаченого, - розповідає Світлана Кулініч викликала поліцію, щоб з’ясувати подробиці. Завідувач садочку Ірина Тимощук підтверджує - інцидент був.

Ірина Тимощук, завідувач ДНЗ № 63 «Казка»:

- Вона вибачилась і перед дитиною, і перед батьками.

Інші батьки говорять, - виховательку знають давно та характеризують тільки позитивно.

Тетяна Шкура, мама вихованця ДНЗ № 63 «Казка»:

- Наш вихователь вкладає душу у наших діток, ми нею дуже задоволені і у нас немає ніяких претензій до її роботи. Дітки зараз за нею сумують ,переживають і чекають її.

Ілона Єна, мама вихованця ДНЗ № 63 «Казка»:

- Видно, що дітки її дуже люблять, за нею почуваються дуже захищеними, завжди у групі добра атмосфера, неодноразово я відвідувала дні відкритих дверей, то для нас це приклад педагогічної майстерності.

Нині батьки зібрали підписи на підтримку виховательки, бо хочуть повернути її до групи. У поліції підтвердили інформацію про інцидент, зараз правоохоронці працюють разом з представниками прокуратури та з’ясовують усі обставини пригоди, після чого буде дана оцінка діям та кваліфіковано цю справу.