Телеканалу «ІРТ-Полтава» кинули виклик

- Те, що ми діти і вже опановуємо спеціальність журналіста - це вже перший крок до медіаграмотності. Кидаємо виклик телеканалу «ІРТ-Полтава».

Вони самі творять, знімають та навіть вчаться монтувати. Вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ започаткували новий місячний проєкт «Челендж медіаграмотності: від медіа-діток до медіа-дорослих». Кинули виклик нашому телеканалу - ділитися «родзинками» медіа грамотності.

Директор «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик говорить, - журналісти повинні керуватися в першу чергу журналістськими стандартами роботи і , зокрема, кодексом етики.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:

- Дуже важливо, щоб інформацію, яку подають журналісти була збалансованою, щоб вона була з усіх боків показана і щоб вона була своєчасною, тому що інколи інформація, яка приходить з запізненням вона вже немає абсолютно ніякого значення.

Кожен журналіст повинен розуміти свою відповідальність за те, про що він говорить і що показує, - додає Ігор Кужик. І разом з редакцією телеканалів кидає виклик кафедрі журналистики ПНПУ імені В.Г.Короленка.