Вихованцям ДЮК «Товариш» доводиться малювати у темряві

ДЮК «Товариш» на Половках - це міський позашкільний навчальний заклад, де діти відвідують гуртки та секції. До нас звернулись батьки вихованців зі скаргою, - творчістю займаються у темряві уже місяць.

Андрій Усачов, громадський активіст:

- Почали звертатися батьки, дітей, які сюди ходять, почали сидіти без світла, малювати у темряві, це незрозуміло що. Потрібно було це питання зрушувати з місця. Позавчора як мені сказали батьки, жодних пояснень не надавали просто маємо ситуацію. На цьому все.

Директорка мережі позашкільних закладів ДЮК Оксана Зуб телефоном коментує, - приміщення не перебуває на балансі адміністрації. Його обслуговує ЖЕО №2.

Оксана Зуб, директор мережі позашкільних закладів ДЮК:

- Пояснити у 3 словах неможливо. Тому що це дуже багато паперів. Дуже багато документів. Нами документи були подані вчасно.

У ЖЕО відповідають, - більше не обслуговують приміщення ДЮК «Товариш». Документацією займається управління капітального будівництва міськвиконкому.

Олександр Ландар, начальник КП «ЖЕО №2»:

- Годня сказав, що подав документи техумови на виділення електроенергії окремо на школу. Ось вони повинні зробитись. Він як завжди, чи робив чи не робив, я не знаю. Прийшло початок року, дім зняли ми з балансу. Ми ніякої електроенергії не можемо давати. Ми відключили.

Депутат міської ради, колишній міський голова Андрій Матковський каже, - пишається тим, що у свій час у місті зберегли мережу дитячих юнацьких клубів. А зараз доки чиновники вирішують хто винен, діти псують зір.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Те, що відбувається сьогодні у нашому місті з даним дитячим закладом. До речі, у свій час ми виділяли кошти, він там розширявся на Половках, це дуже гарний клуб. І те, що сьогодні діти у 21 сторіччі мають займатися творчістю без світла, на мою думку - це безвідповідальність, непрофесіоналізм влади. Не мають батьки і діти шукати крайнього. ЖЕО винен, чи УКБ чи освіти чи культури і т.д. Для цього мають бути чиновники. Тому, на жаль, та коаліція, яка була створена Шамотою, Удовіченко і Бєлоножко «Батьківщиною» у нас сьогодні не займається питаннями нашого міста....НЕ МОЖУТЬ ЗАПИТАТИ У ЧИНОВНИКІВ.

Андрій Матковський запевнив, - підготує депутатський запит і вимагатиме, щоб люди, які допустили таку ситуацію понесли відповідальність. А самі полтавці мають дати оцінку тим політикам, які сьогодні керують містом.