«Золоті» ремонти: півмільйона гривень на нові вікна у під’їзді та водостічні труби

В одному з будинків по вулиці Небесної Сотні замінили вікна у під`їзді та водостічні труби коштом міського бюджету. На все разом з проектуванням витратили понад півмільйона гривень. За розрахунками депутата міської ради Віталія Павлія, - максимальна вартість робіт - 150 тисяч гривень.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Хтось продовжує заробляти на ремонту полтавських будинків. Вартість фактично виконаних робіт завищена у 2 рази. Команда Шамоти Удовіченка діє.

Віталій Павлій говорить, - мало того, що керівництво міста наживається на людях, та ще й піариться за наші з вами бюджетні кошти. На одному з місцевих телеканалів вийшов позитивний сюжет про ремонт цього будинку. Ми запитали мешканців будинку чи задоволені вони результатом.

- Водостічні? А ніхто не говорив про те, яка тут каналізація, запах був жахливий. Я живу у цьому будинку. Тут були комарі у грудні місяці. Коли я телефонувала у ЖКГ, вони з нас сміялися. Відкриваєш у підвалі просто все забито водою. Там каналізація текла по стінах. Це було неймовірно витерпіти це.

- Канєшно забагато півмільйона. Ойойой. Як була у нас корупція, так вона і залишилася. Найбільше вона розвинута на рівні міста.

- Багато звісно. У нас так звикли. Красти.

Нагадаємо, це не перший будинок з приводу якого виникли сумніви щодо ціни ремонту за кошти міського бюджету. Подібну ситуацію нещодавно обговорювали по вулиці Богдана Хмельницького.