Інтернет-проект «Владометр»

Координатори проекту "Владометр" іноді дивуються своїй роботі. Для них було справжнім відкриттям, що деякі політики виконують свої передвиборчі обіцянки.

Тарас Фролов- керуючий редактор проекту «Владометр»
"Політики виконують обіцянки. Не всі політики виконують обіцянки, не всі обіцянки виконують політики. Але менше з тим щось виконується. Політики намагаються щось робити. Це було величезне відкриття"
На сайті «Владометру» зафіксовано понад 4 тисячі обіцянок політиків. Координатори слідкують за їх виконанням і аналізують результати дій. Це своєрідний громадський контроль і показник для кожного виборця. Та й самим політикам - привід не розкидатися перед громадянами обіцянками-«цяцянками».

 Тарас Фролов- керуючий редактор проекту «Владометр»
" - Ідея спочатку полягала в тому, що коли чиновник доходить до свого кабінету, коли вибори закінчуються, він забуває, що пообіцяв своїм виборцям. Так само і виборці. Вони звикли до того, що вибори пройшли програми поклали на полички, в архіви, на сайт ЦВК і більше до них немає жодного інтересу."
Ознайомитися із програмою міського голови Полтави Олександра Мамая у координаторів проекту не вийшло.
Тарас Фролов-  керуючий редактор проекту «Владометр»
"- Ми намагалися знайти програму пана Мамая 2010 року. Але ми не змогли цього зробити. Бо хтось нам сказав приїхати в Полтаву і зробити скан газети."
Принаймні самі полтавці можуть оцінити роботу мера. І пригадати те що він обіцяв , ми ж нагадаємо деякі пункти програми Олександра Мамая -
- побудувати молокозавод у Полтаві,
- зробити у місті дороги європейського зразка,
ліквідувати кумівство у владі,
- зробити її відкритою.
- плату за проїзд не підвищувати
- узимку -обіцяли снігу не буде - його прибиратиме новісінька техніка
- заступників у мера повинно було бути три і працювати вони мали б на безоплатній основі, міський же голова обіцяв працювати за 1 гривню та без відпусток. Нагадаємо що саме зараз у місті розглядається питання про чергове підвищення вартості проїзду у транспорті. Міський голова разом із шістьма заступниками регулярно нараховують собі не лише заробітну платню а й преміальні . І за останні три місяці Олександр Мамай вже тричі відпочивав від роботи.
Координатори проекту «Владометр» закликають місцевих журналістів, громадських діячів і активістів проводити моніторинг діяльності місцевих чиновників і регіональних депутатів-мажоритарників. Щоб пересвідчитися чи за того віддали вони свій голос.