Поліція Полтавщини встановила чоловіка, який понад двадцять разів повідомляв до поліції неправдиву інформацію

Поліція Полтавщини встановила чоловіка, який понад двадцять разів повідомляв до поліції неправдиву інформацію

Поліція Полтавщини встановила чоловіка, який понад двадцять разів повідомляв до поліції неправдиву інформацію. Фігурантом виявився 42-річний житель міста Горішні Плавні, Полтавської області.

6 лютого, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, повідомив до поліції, що близько 18:00 у місті Горішні Плавні, невідомий чоловік, начебто, виштовхав його з власного автомобіля та поїхав у невідомому напрямку.

Для затримання ймовірного підозрюваного у місті та прилеглих районах області поліцейські провели ряд оперативно-розшукових заходів. Упродовж півгодини правоохоронці встановили  місце перебування автомобіля.

З’ясувалося, що родичі,  з метою недопущення керування транспортним засобом чоловіком у нетверезому стані, помістили автомобіль на одній із приватних автостоянок міста. 

Також, поліцейські з’ясували, що 42-річний заявник понад 20 разів звертався до поліції з різними неправдивими повідомленнями. 

Наразі слідчими вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками статті 383 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину). Санкція статті передбачає покарання у виді виправних робіт на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі  на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.