У Полтаві гілка старого дерева ледь не вбила жінку

У місті ніхто не обрізає старі гілки та дерева, - скаржаться полтавці. Тільки перші прояви негоди, одразу невтішні наслідки - деревопад. Одна з невдоволених і полтавка пані Світлана мешканка будинку по вулиці Гетьмана, 11 . Говорить, - неодноразово скаржились представникам міської влади на невтішну ситуацію з деревами. Натомість, реакції - нуль.

Світлана Романова, полтавка:

- Дупла все пустые, гнилые деревья, они все поражденные, валятся . Лично у меня такая была ситуация, что у меня стояла ива и ива у меня упала прям в окно - это было. Мы с семьей сидели ели хорошо, что было окно открыто, иначе б еще окно побили б.

Обурені й інші мешканці району.

Валентина Дімітрова, полтавка:

- Гілки падають, особливо, коли вітер і гілки прямо падають, звичайно ж тут дітвора гуляє грається, небезпечно ж.

Зінаїда Рева, полтавка:

- Світла немає, дороги, так як є, ламаються руки, ноги, ось вихажую руки, ноги.

Матрьона Омарова, полтавка:

- Дерева у нас падають, мене вчора майже гілка не вбила, я йшла з роботи. Можу показати, там, де вона лежить, як раз на оцій брудній стежці. Ніхто абсолютно нічого не робе, обіцяють-обіцяють, їдемо, викликаємо, а воно все так і залишається на місці.

Отримати коментар представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника Олексія Чепурка, - чому немає жодної реакції на відповідні звернення полтавців наразі не вдалося.