Чи є майбутнє у баскетбольного майданчика на Леваді та скейпарку у мікрорайоні Алмазний

Про нереалізований баскетбольний майданчик та скейтпарк говорили серед іншого на засіданні робочої групи «Бюджет участі». Нагадаємо, автори проектів зняли відеоролик, у якому звернулись до міської влади, вони звинувачують Олексія Чепурка та Олександра Шамоту в затягуванні процесу реалізації їхніх проектів. Секретар міської ради Олександр Шамота на сторінці у фейсбуці пообіцяв, - принаймні скейтпарк реалізують цього року.

Денис Поліщук, співавтор проекту баскетбольний майданчик:

- Ми бачимо, що дане питання зайшло у глухий кут. Уже вкотре ми збираємось, щоб управління капітального будівництва довело до кінця реалізацію цього проекту. Ми не перестанемо ходити на комісії і на сесії і будемо добиватися до кінця, щоб цей проект був реалізований у нашому місті.

На думку члена робочої групи Олександра Глазова, «Бюджет участі» створено для громади. А у Полтаві зараз проекти реалізовують вибірково. Наближеним до команди Удовіченка - Шамоти дають зелене світло, а іншим - тільки обіцянки.

Олександр Глазов, член робочої групи «Бюджет участі»: 

- Продовжується лобіювання через бюджет участі політичними силами своїх проектів. Всі повинні бути рівні і всі однакові виконуватись. А у нас продовжується, що витягують проекти, які подобаються політикам і тягнуть на себе, їдуть знімаються на них, піаряться і роблять свій рейтинг.

За ініціативи Олександра Глазова, на засіданні вирішили, що управління капітального будівництва у чергове звернеться до депутатів, аби закласти кошти на облаштування баскетбольного майданчика цього року.