Відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020"

Урочисте відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» відбулося у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського. Конкурсні змаганні відбувалися за 5-ма номінаціями.

Наталія Корягіна, заступник директора з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського:

- Це сприяє творчому розвитку, впевненості у собі і продемонструвати на всю країну свою майстерність, свої знання, здібності і звичайно - це престижність.

Одна з учасниць пані Світлана. Вона працює вчителем вже 22 роки. Говорить, - у цьому конкурсі взяла участь, адже, завжди мріяла поділитися досвідом та отримати для себе новий.

Світлана Салогуб, вчитель початкових класів:

- Можливо, щось цікавого дістати для свого власного розвитку і я думаю, що це захоплююче таке, напевно, випробування для себе, для того, щоб якось зростати над собою.
Фахове журі перевіряє учасників у кількох випробуваннях - це відкритий урок, практична робота, методичний практикум, хімічний експеримент , ще методичний експерт.

Ірина Міщенко, голова фахового журі:

- Компетентності, які необхідні вчителеві для якісного викладання історії. Під час методичного практикуму головним буде - це як вчителі працюють над тими педагогічними ідеями, які вони задекларували.
Надалі ж п’ятірка переможців регіонального туру конкурсу представлятиме область на всеукраїнському фіналі змагання.