9 квартир у Полтаві можуть залишитись без газу

Залишитись без газопостачання бояться мешканці одноповерхового будинку по вулиці Соборності. Говорять, - отримали повідомлення про відключення 10 лютого.

- «Полтавагаз хоче відключити наш будинок від газопостачання. Ми будемо боротися до останнього і не дамо вам це зробити.

- Люди залишаються без газу, тепла, способу приготування їжі, діти маленькі, їх це не цікавить. На нашій вулиці уже відключили 2 дома. 1 підключили, один не повністю. Требують грошей.

- Узнали ми висіла об’ява не поштових ящиках. Мотивація - аварійний стан. Ну не понятно, коли цей аварійний стан став.
Ми звернулись до «Полтавагаз». Працівники кажуть, - відключати від постачання будинок не збираються.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Оголошення про відключення розміщені не нашими працівниками. Перевірка цього будинку відбудеться згідно з планом робіт. Причин для хвилювання споживачів немає.
Підтримує полтавців лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін. На його думку, «Полтавагаз» намагається ошукати мешканців на загальну суму 7 - 10 млн доларів.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Вони приходять до кожної сім`ї, кожного будинку і вимикають газ, начеб-то, під приводом аварійної ситуації. А потім примушують простих бабусь, звичайних пересічних людей підписувати акти за якими ця бабуся зобов`язується сплатити так зване технічне обслуговування квартир 400-450 гривень.
Сергій Каплін каже, - зараз у Полтаві намагаються повторити ситуацію, яка склалася кілька років тому. Цього допустити не можна.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Кілька років тому «Полтавагаз» намагався встановити загально будинкові лічильники, щоб збільшити видатки таких от простих людей приблизно на 20-30%. У деяких містах це зробив, у Миколаєві, Харкові, великих містах інших ми добилися, щоб цього не зробили у Полтаві. Потім провели закон і заборонили без згоди громадян встановлювати загально будинкові лічильники біля будинків наших містян.
Лідер партії «За простих людей» радить, - якщо ви опинились у такій ситуації, - відразу телефонуйте йому та поліції.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Ви маєте право і повинні взяти за руку працівника «Полтавагазу» і сказати «Дорогий мій, покажи, де ти тут побачив витік газу. Якщо такого витоку немає, це спроба незаконного проникнення на територію будинку. Спроба сфальшувати дані, для того, щоб у наступному вимагати від людей. Це називається шахрайство. Звичайне шахрайство. Розмір штрафу там від певної суми до 100 тис грн.. тому ми повинні чітко фіксувати. Дзвоните у поліцію і на телефон 067 540 70 96. отака повинна бути процедура роботи.
Усього у будинку по вулиці Соборності 9 квартир. Мешканці з острахом чекають візиту працівників «Полтавагаз».