Комунальні служби Полтави прибирання тротуарів лишили без уваги

У місті пройшла негода, плюсова температура допомагає зникнути снігу з автошляхів. А от про тротуари та пішоходів комунальники не подумали. Люди обурені тим, що неможливо пройти, не почищено, а доріжки -  тільки де люди протоптали та ще й слизько, ніхто не посипає.

- Я з Левади йшла пішком, то йшла по дорозі потому шо тротуари ніде не чищені, де люди протоптали, то там трошки протоптано.

- Ви ж бачите, тут нічого не посипано. Незручно йти.

- Центральные части города чистят, а сюда, наверное, техника не доходит.

- Тут дворника не увидиш днем с огнем. Это, наверное, раз в год бывает и то, когда накрутит, то появляется дворник.
Не тільки погано почищені та не посипані піском тротуари не дають пішоходам нормально пересуватись, говорять, що й калюжі, які неможливо перескочити.

Руслана, місцева жителька:

- Тротуари зовсім непочищені, ходити зовсім незручно, калюжі. Приходиться дорогу перестрибувати, тому що зовсім не забезпечений перехід з тротуару на дорогу і знову на тротуар. І великі калюжі.

Громадяни додають, що від калюж та снігу, який не почистили із взуття можна виливати воду. Тим часом, на сайті міської ради йдеться про те, що особисто контролює ситуацію з прибиранням снігу, представник команди Олександра Удовіченка, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. І вже скоро комунальники візьмуться за тротуари.