На відсутність асфальту біля будинку скаржаться полтавці, які проживають за адресою Гетьмана, 11

Полтавці, які мешкають за адресою Гетьмана, 11 скаржаться на відсутність асфальту біля будинку. Валентина Василівна говорить, - у зимовий та осінній період вийти просто неможливо, бо то позамерзає все, то брудно.

Валентина Дімітрова, мешкає за адресою Гетьмана, 11:

- Он у нас дорожка, якою ми можемо пройти в місто, вона взагалі не заасфальтована і коли дощ, чи ще щось - по коліна у бруді. Ями під будинком теж потрібно асфальтувати. Тут ями. Все підписано та нічого з місця не здвинулось. Воно підписано вже давно.

Одна з невдоволених і пані Світлана. Говорить, - нікому нічого у місті не потрібно.

Світлана Романова, мешкає за адресою Гетьмана, 11:

- Почему-то дороги сделали только центр, к нам дороги сегодня не заехали, такое впечатление, что мы живем где-то на бурбелевке, что это не Полтава получается. Кривые дороги, все кривое.
Нагадаємо, як запевнив представник команди Удовіченка, заступник міського голови з питань ЖКГ, Олексій Чепурно, - з нового року ЖЕО №2 перестає обслуговувати багатоквартирні будинки, через те виникає запитання, - Хто ж опікуватиметься прилеглими до житла територій та, власне, тротуарами. Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям на ремонт тротуарів по вулиця Гетьмана, ні у Олексія Чепурна, ні у Олександра Шамоти наразі не вдалося.