Дорога від Решетилівки до Дніпра, видобуток корисних копалин та презентація Інвестиційного атласу – на Полтавщині побував Олексій Гончарук

На Полтавщині планують реалізувати ряд важливих об’єктів національного масштабу. Один з пріоритетних - дорога від Решетилівки до Дніпра. Про це повідомив Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук під час візиту до області.

Олексій Гончарук, Прем`єр-міністр України: 

- Якісна, хороша дорога мала б з`єднати Львів і Маріуполь. Тобто, фактичною хорошою дорогою, швидкісною, якісною ви повинні мати можливість доїхати з західної України у східну. Це один з пріоритетних об`єктів і слава Богу, що його значна частина знаходиться на Полтавщині.

Глава Уряду побував на розширеній робочій нараді з питань розвитку області. Говорили про те, як максимально швидко збільшити видобування корисних копалин. Зокрема, торкнулись теми так званих «сплячих ліцензій».

Олексій Гончарук, Прем`єр-міністр України: 

- Був підготовлений законопроект, який ми, дуже сподіваємося, буде підтриманий найближчим часом Парламентом «Про стимулювання видобування.» тобто, принцип дуже простий. Якщо ти відвів собі ліцензію, протягом певного періоду часу нічого не видобуваєш, все одно будеш платити податки. Тому фактично утримувати у себе ліцензію і не використовувати буде не вигідно.

На нараді презентували доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України. Це - сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори можуть купити й розробляти. Він пропонує дві ділянки на Полтавщині для видобутку нафти й газу. Оболонську площу в Семенівському районі й площу Писарівська-2 у Великобагачанському та Решетилівському районах.