Мешканці будинку по провулку Клубному, 4 понад два тижні без газу

Понад 2 тижні без газу. Схоже для Полтави ситуація стає типовою. Влітку без блакитного палива опинилися мешканці Огнівки. Тільки-но повернули його людям на Стрітенській. Тепер настачала черга провулку Клубного.

Лідія Королех, мешканка будинку по пров. Клубний, 4

- Перед 27-м повісили об’яву, що буде припинено постачання газу. І ніхто нічого не пояснював. 27 приїхали і виключили. Он можете подивитися де труба обрізана і все.

Це просто неприпустимо - вважає лідер партії За простих людей Сергій Каплін. Адже в будинку живуть діти, старенькі. Та й небезпечно - необережне поводження із газом ставало причиною не однієї трагедії.

Сергій Каплін, лідер партії "За простих людей":

- В такі жахливі погодні умови . Карантин. Діти негодовані, бо банально немає на чому. А якщо дитина ще покруте цю конфорку? Не дай Бог біди в нашій оселі, нашій Полтаві.

Погоджується з Сергієм Капліним і громадський активіст Дмитро Демус. Називає ситуацію із відключенням газопостачання наче б то через витік блакитного палива нечесним проектом підприємства -постачальника.

Дмитро Демус, громадський активіст:

- Штучно створені проблеми. Створюються лише для того, щоб їх потім вирішувать за гроші. Таким чином Полтавгаз намагається зібрати побори з полтавців. Починають з маленьких будинків.

Звернення мешканців Клубного щодо пояснення причин відключення газу, поновлення газопостачання - жаліються люди , ніхто не чує.

Лідія Королех, мешканка будинку по пров. Клубний, 4:

- Ми звонили на аварійну 104, нам сказали заявки по утєчці газу не було. Ходили у 24 кабінет. Сінна, Олексій Олександрович начальник. І сказали - нам ще третій поверх треба побачити. Тоді колись хтось приїде.

У прес-службі Полтавагаз нам пояснили - будинок був обстежений і відключений від газу через аварійний стан газорозподілу. Відновити подачу блакитного палива підприємство може після ліквідації аварійної ситуації . Але для цього необхідне звернення балансоутримувача будинку - в даному випадку це ЖЕО №2 до Полтавагазу.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Ми вже тривалий час намагаємося владнати це питання шляхом підписання акту розмежування меж балансової належності, тобто ЖЕО 2 відмовляється підписувати цей документ. Без цього юридичного права ми не можемо втручатися саме от у ліквідацію аварійної ситуації. Тільки от ЖЕО 2 напише до нас звернення, підпишемо акт і ми матимемо право підключити газорозподіл.

Допомогли людям на Стрітенській. Допоможемо і тут - наголошує лідер партії За простих людей Сергій Каплін. Для цього обіцяє звертатися навіть до представників вищих органів влади.

Сергій Каплін, лідер партії "За простих людей":

- Ми почали боротьбу за те, щоб газ увімкнули. Обов’язково газ буде увімкнено.

У пресслужбі міської ради не коментують претензії Полтавагазу щодо підписання документів,які б дозволили відновити газопостачання людям. Взяти коментарі у заступника міського голови Олексія Чепурка та у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.