Воїнам-інтернаціоналістам Полтавщини вручили почесні грамоти

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-шу річницю виведення радянських військ з Афганістану. У стінах Полтавської облдержадміністрації відбулося засідання ветеранів разом з керівництвом області.

Катерина Рижеченко, заступник голови облдержадміністрації:

- Висловлюємо повагу цим зібранням і також відзначаємо таку дату. Основним питанням, яке зараз і ми намагаємося долучитися і вирішити це питання з приводу пільгового проїзду для ветеранів - це також турбує і ветеранів АТО, і учасників, і не оминає це питання і ветеранів на територіях інших держав.

Вшановувати подвиги героїв і обговорювати їх проблеми - головне нагальне питання - говорить депутат обласної ради Руслан Рогов.

Руслан Рогов, депутат обласної ради:

- Найбільша потреба ветеранів - це повага до них і в першу чергу влада повинна розуміти, що ветерани - це самі ті люди до яких потрібно просто приділяти час і займатися їхньою проблематикою. Війна назавжди змінює людей. І 15 лютого День виведення радянських військ з Афганістану.

Нині у Полтавській області проживає близько шести тисяч ветеранів. В рамках засідання присутнім вручили почесні грамоти.