Справу Кернеса розглядатиме Київський райсуд Полтави

Справу Кернеса розглядатиме Київський райсуд Полтави

Кримінальне провадження по обвинуваченню мера міста Харкова Кернеса Геннадія Адольфовича та його охоронців– Блинника Віталія Дмитровича та Сміцького Євгена Миколайовича розглядатиме Київський районної суд Полтави.

Відповідно до автоматизованої комп’ютерної програми «Д3», кримінальне провадження по обвинуваченню розглядатиме суддя Володимир Шиян та буде призначено до розгляду відповідно до вимог чинного законодавства. Про це повідомляє Судова влада України.

2 березня 2015 року Кернесу Геннадію Адольфовичу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 127 (катування), частиною другою та третьою статті 27, частиною першою статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу і про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса Г.А. з Дзержинського райсуду Харкова до Київського районного суду м. Полтави.

Кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса Г.А., Сміцького Є.М., Блинника В.Д. перебувало на розгляді Київського районного суду м. Полтави з 15.04.2015 по 10.08.2018 рік.