Сморід, гризуни та грибок - із цими проблемами живуть мешканці будинку на вулиці Кучеренка, 10

Мешканці будинку за адресою Кучеренка, 10 скаржаться, - їхній дім за багато років ніхто не ремонтував, підвальні труби у жахливому стані. Неприємний запах, грибок та гризуни - все це, говорять, є у їхньому домі. Мешканці будинку переважно пенсіонери, які зазначають, що за свої власні кошти не в змозі ремонтувати свій будинок. Вони неодноразово зверталися за допомогою до керівництва міста, Олексія Чепурка та до Олександра Шамоти, але постійно отримують відмови.

Катерина, мешканка будинку за адресою Кучеренка, 10:

- Бездіяльність влади,вже дійшла до кричущого моменту дійшла, що вже терпець у людей вривається. Нам вже надоїло. І отам з каналізацією, виводили трубу на вулицю до колодязя, заставили заплатити 2000 тисячі гривень, за те, шо хлопці викопали яму, прокопали, щоб поміняти трубу. Куди не кинься, скрізь треба платити.

Олександр, мешканець будинку за адресою Кучеренка, 10:

- Дуже прикро, що наша влада так відноситься до ЖКГ, що не поміняні труби у під’їзді грибок, слякоть. Прикро, що наші діти ось простий приклад дихають цим, ми цим дихаєм. На це ніхто не звертає уваги всім байдуже, бо всі зривають там у своїх маєтках там за містом біля річки, ще десь, у них все добре, а у нас все погано.

Олександр, мешканець будинку за адресою Кучеренка, 10: 

- Часто прорывы у нас, та каждый год это регулярно у нас где-то, что-то капитально течет. То есть не капает, а капитально течет. Влада бездие, или влада, или ЖЕК, или все вместе.

Мешканці будинку сподіваються, що достукаються до влади та ЖКГ і ті нарешті замінять труби, бо жити в такому смороді неможливо. Нагадаємо позицію представника команди Олександра Удовіченка у міській раді, профільного заступника Олексія Чепурка, що кошти на ремонти комунальних будинків не виділяють лише на ОСББ.