У холоді та без гарячої їжі – як полтавці виживають без газу

Мерзнуть і без гарячої їжі, бо без газу. Одна з полтавок – 79-річна Валентина Іванівна, яка мешкає за адресою Тургенєва, 20 говорить, - працівники «Полтавагазу» обрізали газову трубу.

Валентина Хорхордіна, мешкає за адресою Тургенєва, 20:

- Ходила контролер вона прийшла, виписала претензію, що у вас тут щось із газом. Сьогодні приїхали, обрізали газ.

Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін говорить, - щоб мешканці будинків не змогли самі увімкнути газ, працівники «Полтавагазу» на входах до будинків обрізають газову трубу. Роблять це, задля того, щоб «збити» кошти з мешканців. А це, додає, - неприпустимо, адже в будинках мешкають старі люди і діти.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Це такий звичайний приклад свавілля «Полтавагазу», які намагаються ошукати таких абсолютно беззахисних, літніх людей, які вірять тому що присилає «Полтавагазбут» від цієї кампанії у вигляді рахунків, які виставляє «Полтавагаз» таким людям.

21 січня відключили газ і в ось цієї полтавки. Пані Наталія говорить, - спочатку відключили весь будинок, потім же тільки її квартиру, чому - не пояснюють. Мешкає зі старенькою мамою, яка 8 років як прикута до ліжка після інсульту. Теж страждає від свавілля «Полтавагазу», - додає пані Наталія.

Наталія Телянова, мешкає за адресою Стрітенська, 9:

- Я написала заявление, если у такие какие-то срочные проверки чтобы эти проверки перенесли на послеотопительный сезон. Я приехала уже, а газовики его уже отрезали потому что я, как бы, мешала подключению всего дома.

Одна з подібних ситуацій і у Ольги Дмитрівни. Говорить, - у відчаї, холодно, а єдина можливість зігрітися був електробігрівач, тепер же - ніяк, бо зламався.

Ольга Манжус, мешкає за адресою Європейська, 50:

- Відрізали у мене газ. Купила - задихаюсь...

Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін говорить, - людей навмисно вганяють у такі ситуації.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Ми звертаємось до голови облдержадміністрації , звернемося до Прокурора області, до Прем’єра, до Президента. Просити захистити цих простих людей.

У прес-службі «Полтавагазу» нам пояснили, - припинення газопостачання означає, що газопровід у критичному стані. Оператор, згідно з чинним законодавством, має право припинити газопостачання з метою недопущення аварійних ситуацій. Відновити газопостачання «Полтавагаз» може після ліквідування аварійної ситуації.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Для цього необхідне звернення від балансоутримувача. Наразі ситуація з аварійним відключенням стосується ЖЕО-2. КП вже чимало років уникає підписання акту розмежування меж балансової належності газопроводів та експлуатаційної відповідальності сторін.

Для ліквідації аварій необхідне звернення балансоутримувача будинку, в даному випадку - це ЖЕО №2, до «Полтавагазу». Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін наголошує, - допомогли вже людям на Стрітенській відновити газопостачання, надалі ж обіцяє, - допоможе й іншим.