У Полтавській області розпочалась підготовка до весняного призову

В області розпочалася підготовка до весняного призову на строкову військову службу, - про це повідомили на апаратній нараді облдержадміністрації. За Указом Президента України, кількість призовників цього року має збільшитися на 25%. Тож навесні з Полтавщини необхідно відправити на 213 осіб більше, ніж торік.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату:

- Під час весняного призову підлягало 662 чоловіка, під час осіннього 606 осіб. Весною 2019 року всі райони виконали завдання на 100% завдяки зменшення плану до прикордонної служби.

За словами військового комісара, збільшити кількість призовників можливо за рахунок новацій. Тепер відправлятимуть на службу в армію осіб, які досягли 18 років.

Також на апаратній нараді підбили підсумки функціонування системи цивільного захисту області за минулий рік. Протягом 2019 року на Полтавщині виникло 10 надзвичайних ситуацій, що у 2,5 рази більше, ніж у 2018 році.

Віктор Стеблянко, начальник Управління з питань цивільного захисту ОДА:

- Сталося 10 надзвичайних ситуацій - це автомобільна аварія , внаслідок якої загинуло 6 людей. Дві авіаційних аварії, які теж стають надзвичайними ситуаціями, 1 аварія на воді - це внаслідок перекидання човна. Дві масштабні пожежі на сільгоспугіддях.

Віктор Стеблянко додав, - збільшилась кількість загиблих на залізниці, в порівнянні з 2018 роком.