Без дитячого майданчика, неприбрана та занедбана – така територія біля будинку Київське шосе, 70 у Полтаві

Полтавка Валентина Степанівна, яка мешкає за адресою Київське шосе, 70 говорить, - біля їхнього будинку територія, за якою ніхто не дбає, влітку - купа амброзії, в іншу пору року - ніякого прибирання, територія занедбана. Полтавка обурена, - чиновники не можуть визначити кому належить шматок ділянки.

Валентина Зінченко, мешкає за адресою Київське шосе, 70:

- Найбільше мене хвилюють діти, бо з оцих цих будинків всі тут у нас влітку всі тут. Ділянка ця спільна, не розумію, кому вона належить, треба ж встановити, кому вона належить, давайте, хай приїжджають чиновники і вирішують поки жековське ваше, чи як.

Все, що можуть зробити своїми руками – роблять, - наголошує пані Валентина. Колись тут були і футбольне і баскетбольне поля, при мерстві Олександра Мамая, комунальники все повирізали. За Мамая вирізали, а за Шамоти нічого не робиться - говорить пані Валентина. Додає, - якби у неї були такі високі зарплати, як у цих чиновників, то б і не зверталася до них.

Валентина Зінченко, мешкає за адресою Київське шосе, 70:

- Дуже хочеться, щоб нам за 50 років, які я тут проживаю, хотілося б, щоб один раз нам зробили б ось таку мініатюрну пісочницю, ось на цій території . Тут же сотні дітей, бо чотири будинки. Це ж не такі великі затрати. Я вам відверто скажу, якби у мене пенсія була не дві тисячі, а тисяч 10,  я б сама ту пісочницю б зробила.

Отримати коментарі, які перспективи наведення ладу на прибудинковій території - ні у представника команди Удовіченка, заступника міського голови з питань ЖКГ, Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.