Полтавці обурені неестетичністю нових рекламних конструкцій

Нові рекламні конструкції з`явились на зупинках нашого міста. А старі щити на електроопорах зняли. Нововведення мали б вирішити проблему хаотичних оголошень по всьому місту. Полтавці кажуть, - тумби не зовсім естетичні , не вписуються в архітектуру і не вирішують проблеми рекламних оголошень на кожному кроці: на стовпах, будинках, зливних трубах та підземних переходах.

- Десь в одному місці хай будуть реклами. Ну не по всьому місту. Портять весь вид. Полтава ж таки красива.

- Я проти.

- Чому?

- Все одно відволікають. Чому це не зробити інтегрованим в зупинку. Людина стоїть на зупинці і все прекрасно баче, що там. Нащо займати окреме місце для нових рекламних конструкцій.

- Реклама тут зайва. Повинні бути спеціально відведені місця для реклами. Тому що доходить до того, що у парках на деревах вішають об`яви, зупинки обклеєні. Це антиестетично.

- І на вікна, і купується продається квартири, дуже багато. І на стовпах є. І на будинках прямо клеять. Це не нормально, канєшно.

- Захламили Полтаву. Оцими всякими рекламами нагружають людей. Водії їздять так само. Воно все відволікає їх від того, що їм треба їхати, наблюдати за дорогою, за людьми, які дорогу переходять. Я думаю, будь-якого полтавця запитай і він скаже, що нам це не подобається.

За словами начальника прес-служби міської ради Віталія Улибіна, рекламу та оголошення у Полтаві можна розміщувати лише у спеціально відведених місцях. Наприклад, таких, як щити біля зупинок та дошки на під`їздах. А от розвішування папірців на стовпах, будинках, зливних трубах - порушення норм благоустрою. За це інспекція по контролю за благоустроєм повинна виписувати приписи. Але, робити це важко, оскільки той, хто розклеїв рекламу у цьому не зізнається. Тож, як кажуть полтавці, хоч і з`явились нові рекламні конструкції, проблема брудної реклами залишається.