Журналістів не впустили на погоджувальну раду голів депутатських фракцій

У міській раді відбулась погоджувальна рада голів депутатських фракцій. До кабінету секретаря міської ради знову не впустили журналістів. Сам Олександр Шамота коментувати ситуацію відмовився. Серед присутніх на засіданні був депутат Володимир Корчака. Вважає, - влада повинна бути відкритою.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- На погоджувальну раду не запрошують і не впускають пресу. Це наштовхує на негарні думки. Що це спроба вирішувати питання кулуарно, не прозоро, не гласно. Сьогодні відбувається засідання президії обласної ради. Порівняли підходи до підготовки сесії міської і обласної ради. На президію запрошуються профільні заступники, керівники тих підрозділів, які готують проекти рішення, голови депутатських комісій, фракцій і звичайно ж запрошується преса. Рішення приймаються гласно, прозоро, відкрито.

Крім того, на думку Володимира Корчаки, до засідання погоджувальної ради зовсім не підготувались.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Структурний підрозділ повинен підготувати проект рішення. Потім проект рішення повинен бути завізований і опрацьований юридичною службою на відповідність чинному законодавству. Ми на погоджувальній раді не побачили проектів рішень завізованих. Нам було надано тільки список назв рішень, які ми повинні розглядати далі.

Володимир Корчака додає, - коаліція Шамоти, Удовіченка і Бєлоножко намагається ЗНОВУ повирішувати земельні питання, питання розподілу бюджетних коштів на свою користь та наближених до них людей.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Такий підхід, така не правильна підготовка до пленарного засідання сесії міської ради дають повні підстави стверджувати про те, що це робиться для махлювання, підробки, для вирішення кулуарно питань.

Сесію міської ради планують провести 28 лютого. На розгляд депутатів запропонують 88
питань.