Як реалізовуватимуть обласну програму з оздоровлення дітей

Обласну програму з оздоровлення дітей на 2020-2024 роки реалізовуватимуть у двох напрямках - допомога в організації відпочинку дітей та збереження мережі закладів оздоровлення, - повідомили на засіданні постійної комісії облради з питань молодіжної політики , спорту та туризму.

Наталія Шкоденко, заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА:

- Показник охоплення дітей оздоровленням зріс з 55% у 2015-у до 70% у 2019 році. З 2016 року збільшення кількості дітей, які охоплені оздоровленням та відпочинком відбулося за рахунок, перш за все, внесення змін обласної програми, які стосуються провадженням прозорих механізмів, здешевлення вартості путівок, використання коштів на оздоровлення дітей.

Також обговорили питання «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 рік.

Михайло Габор, заступник начальника управління-начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї ,молоді та спорту Полтавської ОДА:

- Створення будівництва нових споруд в місцях відпочинку громадян, заплановано видатків 5 мільйонів 500 тисяч гривень. Також передбачені витрати з обласного бюджету на виплати разової допомоги для покращення соціально-побутових умов спортсменам та їм тренерам. В бюджеті на 2020 рік заплановані видатки в розмірі мільйон двісті.

Загальна сума видатків на виконання цієї обласної програми у 2020 році - понад 26 мільйонів гривень.