У 2020 році на оборонну діяльність Полтавщини знадобиться понад 13 мільйонів гривень

Збільшувати видатки на оборонні потреби області, - про це говорили на засіданні постійної комісії облради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. Там зазначили, - у 2020 році на оборонну діяльність Полтавщини знадобиться понад 13 мільйонів гривень – спрямують їх на розв’язання нагальних питань правоохоронних органів, військкоматів області та інше.

Геннадій Коваленко, голова постійної комісії ОР з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій:

- Потрібно приділяти як можна більше уваги на безпеку громадян, все ж таки, такі кошти, які передбачені програмою - це дуже малі кошти. Їх ми повинні все-таки збільшувати і повинні контролювати, щоб вони використовувались правильно.

Також розглянули звернення , що надійшли на розгляд постійної комісії стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми області щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонних роботи на 2016-2020 роки.

Тарас Бойко, директор Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України:

- Є така необхідність створення лабораторій для відділу будівельника та земельних досліджень. Для чого пояснюю? На даний час проводиться більше 50 експертиз по об’єктам не було закінчено будівництво, реконструкції.

Сесія Полтавської обласної ради відбудеться 28 лютого.