Проблеми учасників АТО обговорили у Полтавській облдержадміністрації

З активом Координаційної ради громадських організацій учасників АТО зустрівся голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. Зокрема, обговорили питання, які стосуються проблем та потреб атовців.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Без вашої зворотної думки ми це зробити не можемо і зараз сьогодні обговорювали питання житлово-будівельної кооперативів, які власне кажучи мають змогу отримати ці земельні ділянки на пряму без аукціонів.

Порушили і питання впорядкування систематизації інформації про загиблих воїнів, створення відповідних структур, - розповів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Анатолій Ханко, заступник голови обласної ради:

- Структурні підрозділи, які займалися впорядкуванням могил, дошок, які вже є поставлені взяли на баланс школи, ті заклади, де були встановлені, щоб вони були чиїсь, а не безхозні - це було б правильно.

Також виникають проблеми з програмою, згідно з якою відбувається реалізація іменної компенсації для АТОшників. Вона включає тільки тих осіб, які зареєстровані і мають можливість отримати кошти на території області , до мешканців інших областей такий механізм застосовуватися не може, - розповів начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець. Натомість, вирішення цієї проблеми є.

Сергій Марчишинець, начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації:

- Поширення єдиного механізму на території всієї України для того, щоб людина, яка має право на цю пільгу мала без обмежень отримати цей доступ. По-друге, ми просили поширити дію механізму саме провадження в дію постанови про монетизацію.

Над даними проблемними питаннями, - повідомили, - будуть працювати.