У Нових Санжарах триває мітинг через можливе прибуття евакуйованих з Китаю (відео)

Ще учора, 19 лютого, з вечора у соціальних мережах розпочали поширювати інформацію про те, що до Нових Санжар евакуюють українців з Китаю. Буцімто, вони перебуватимуть у тамтешньому санаторії.

Налякані місцеві мешканці вийшли на вулиці міста та влаштовували мітинг. Продовжили його перекриттям дороги, очікуючи хоч якихось пояснень.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, сьогодні, 20 лютого, повідомив, що їде до смт, аби розібратися в ситуації, врегулювати питання з мітингувальниками та заспокоїти їх.

«У будь-якому разі закликаю бути виваженими й стриманими. З Китаю до України повертаються наші співгромадяни. Вони повертаються додому. Усіх перевірили китайські й вітчизняні медики. І В ЖОДНОГО НЕМАЄ СИМПТОМІВ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ІНФЕКЦІЇ», - запевнив губернатор.

За дотриманням громадського порядку слідкують правоохоронці. Речник нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв повідомив, що наразі ведуться перемовини з людьми, аби ті не блокували рух дорогою державного значення.

Наразі місцеві «тримають лінію оборони». Вони утворили живий ланцю на проїжджій частині та не пропускають транспорт, а також правоохоронні органи.

Приєднуйтесь до нас у Телеграм: https://t.me/irt_poltava