Поруч з міським пологовим будинком – звалище сміття

Несанкціоноване сміттєзвалище у місті між Огнівкою та Юрівкою. Поруч з проїжджою частиною, пологовим будинком, багатоквартирними та приватними будинками - звалище сміття та будівельних відходів. Полтавка пані Ніна обурюється : територія занедбана та неприбрана.

Ніна Павлова, полтавка:

- Це не гарно і так не повинно бути. Відчувається, взагалі тут і каналізація міська, то туди як проходиш, то взагалі не дуже гарно. Я вважаю, що влада міста повинні бути штрафи, поставили б тут якийсь пост і не вивозили сміття.

Незадоволені смітником і інші полтавці, кажуть цьому сміттєзвалищу років три... Мамай як запустив територію, так вона до сьогодні і не прибирається.

- Кому цікаво жити там, де сміття, посеред сміття. У нас багато, де несанкціонованих сміттєзвалищ і не тільки тут.

- А куда оно такое годится. Шамоти і всі , хто у нас там сидить - це їхнє, вони там чи городять, чи строять. Хай вони і розгрібаються.

- По-перше, тут збираються бомжі - це перше, по-друге, територія міста повинна бути все-таки чистою і в порядку - це антисанітарні умови, не повинні недопустимі на території міста.

Отримати коментарі у пресслужби міської ради нам не вдалося. Але колегам з інтернет-видання ЗМІСТ представник команди Олександра Удовіченка, профільний заступник міського голови Олексій Чепурко повідомив, що - цитата «на весняно-літньо-осінній період доступ на територію закривають, щоб ніхто не викидав там смітття, а щоб усе це сміття звідти вивезти, підрахували-треба понад 20 мільйонів гривень». Ідея чиновника, оскільки мова йде про перспективу забудови цієї території, - хай забудовник за власний кошт і прибирає. Справді, господарський підхід до вирішення проблем та покращення інвестиційного клімату у Полтаві, - дивуються полтавці, але, коли ж все це станеться - ніхто наразі не прогнозує з чиновників.