Бояться заходити у свій ліфт, мешканці будинку 13, що по вулиці Героїв Сталінграду

Ліфт є, але у нього страшно заходити, він постійно ламається. Мешканці будинку 13, що на вулиці Героїв Сталінграду, говорять, - часто застрягали у несправному ліфті, телефонують до диспетчера, але у відповідь тиша. Жителі неодноразово зверталися до влади з проханням замінити ліфт, але у відповідь отримують : « немає коштів».

Ігор, мешканець будинку на вулиці Героїв Сталінграду, 13
 « Каждый месяць вот вызывал, в декабре вызывал людям, в январе вызывал. Спускаюсь, но слышу, что застряли люди. И я не пойму, нет связи с кабиной лифта, должна же быть связь из кабиной лифта. Вот у меня сын живет в том доме у них есть связь, тоже бывают проблемы, но там хоть нажал и тебе деспеччер ответил, а тут из кабины лифта попробуй набрать » 

Жителі будинку переважно пенсіонери, і через те, що ліфт не працює, вони не можуть вийти на вулицю.

Валентина, мешканка будинку на вулиці Героїв Сталінграду, 13 
« Часто, він часто ламається. І ви знаєте, як я напримєр скільки років прожила, і у возрасті і все таки, він же ж тоже не молодий, і то спасі ба, що він хоч робе у нас но канєшно без кінця його треба підлампічувати.» 

Валентина, мешканка будинку на вулиці Героїв Сталінграду, 13 
 « То на очеріді, то коштів немає.» 
 « А якщо не робить ліф, то я раз у день вихожу, а то й і то не вихожу.» 
 « А діти, коляски, у нас одні інваліди, старожили з костилями старики.» 
 « Ніхто ремонту не робив, нічого не робив абсолютно, своїми силами. То скинулись побілили, то те зробили, то суботнік. Всьо, а так все отписки, шо нема коштів, не виділяються кошти. Куди ди вони ідуть, Бог його знає.» 

Мешканці будинку додають, що регулярно викликають КП «Ремліфт», але чекати на приїзд майстрів доводиться більше ніж дві доби.

Отримати будь які коментарі з приводу ремонту даного ліфта у заступника з питань ЖКГ Олексія Чепурка представника команди Олександра Удовіченка нам не вдалося. Але відповідь, щодо виділених коштів на ремонти знає міський депутат Віталій Павлій. Він говорить, що міське Управління житловокомунального господарства виділило на грудень, січень та лютий кошти одному ФОПу , - 29 підрядів на понад 6 млн грн. Згідно з інформацією щодо укладання договорів на Prozorro, ФОП Шейко виконуватиме поточний ремонт ліфтів житлових будинків більше ніж за 20-тьма адресами. А також виконають капітальний ремонт ліфтів ще за 4-рьма адресами. Ці кошти були переведені на підряди міською владою аби уникнути тендерних процедур.Тобто аби гроші пішли туди куди треба сьогоднішнім керманичам у місті. 

Віталій Павлій, депутат міської ради
« З такими господарниками, які сьогодні керують містом, ліфт ніколи не запрацює, бо бюджетні кошти ідуть у кишені своїм людям. Нова коаліція Удовіченко - Шамота та «Батьківщина» діють.»