Діям правопорушників у Нових Санжарах буде надана принципова оцінка !

Учасники акції не реагували на всі спроби правоохоронців не допустити загострення ситуації у Нових Санжарах. Про це Голова Нацполіції заявив під час наради за участю Прем‘єр-міністра України Олексія Гончарука.


За словами Ігоря Клименка,  сили Нацполіції, Національної гвардії, ДСНС у Нових Санжарах виставили о 7-й годині ранку. При цьому місцеві жителі уже створили 5 несанкціонованих блокпостів поблизу санаторію, де планували розмістити громадян, котрі прибули з Китаю, і перекрили дорогу тракторами та автомобілями – повідомляється на офіційному сайті Національної поліції.

 «Ми постійно проводили з ними переговори, працювала поліція діалогу. Ми намагалися переконати людей у недоцільності і безглуздості такої поведінки і такого нагнітання ситуації. На жаль, жодні аргументи місцевих жителів не переконали, більше того - вони проявляли агресію під час переговорів.
На фініші були створені несанкціоновані барикади. Воли  розвели багаття, які мали на меті не допустити працівників поліції і автобуси з людьми на місце дислокації санаторію. Згодом агресія переросла у відкриту агресію, почали кидати каміння і все, що попадалося під руку. Поліція  та Нацгвардія вжила всіх заходів, аби попередити, а потім припинити масові заворушення», - розповів глава Нацполіції.
На цей час за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа.

Як повідомив нам речник Нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв всього впродовж протистоянь у Нових Санжарах затримано 24 особи.