Патрульні Кременчука «піймали» водія з трьома пакетами речовин, схожих на наркотичні

Патрульні Кременчука «піймали» водія з трьома пакетами речовин, схожих на наркотичні

23 лютого у Кременчуці на вулиці Республіканській патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2109, водій якого порушив вимоги п.9.4 правил дорожнього руху. Під час спілкування з 30-річним водієм, останній повідомив, що має при собі 3 поліетиленові пакети, в яких знаходиться зелена подрібнена речовина рослинного походження. На місце було викликано слідчих для фіксування даного факту.

Поліція нагадує громадянам, що за виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність:

згідно ст. 309 ККУ — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк;

згідно ст. 44 КУпАП — незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах — тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.