На 28 лютого запланована сесія Полтавської міської ради

Сесія Полтавської міської ради запланована на 28 лютого, бюджетна комісія вже у вівторок, а депутати ще й досі без документів, які передбачають розподіл бюджетних коштів. За їхніми словами, знають лише, що 217 мільйонів повинні розподілити, а ось на що - невідомо. Депутат Вячеслав Федоряка обурений, - вважає, в такий спосіб дерибанять бюджет. Тож депутати вирішили піти до начальника бюджетно-фінансового управління Полтавського міськвиконкому Тетяни Чумак.

- Доброго ранку, а де начальник управління? Вона є?

- Вона на навчанні.

- На навчанні чого? Підвищення кваліфікації.

- Офіційно на навчанні з 19.

Вячеслав Федоряка, депутат міськради:

- Ми не можемо добитися фінансового розподілу 217 мільйонів, які будуть розподілені на цій сесії ми не можемо добитися куди вони йдуть , не розуміємо , де вони розшифровки всіх витрат , куди йдуть ці гроші. Мабуть, зовсім влада поступає так як колись було при Мамаю кулуарно розподіляє наші гроші, гроші полтавців.

Віталій Павлій, депутат міськради:

- В черговий раз ми бачимо картину, коли начальник управління Чумак ховається. Минулий раз вона їздила по якимось сумнівним питанням в область, сьогодні вона на навчанні. Ми розуміємо, що в черговий раз ховають, куди ж гроші будуть розподілені. Виникає просто питання, хто сьогодні вирішує питання. Сьогодні нова коаліція, а це Удовіченко, Шамота та Батьківщина в трьох сидять та ховаються за дверима та розприділяють ці гроші. Сьогодні ми бачимо продовження цих схем, теми Мамая, який сидів і тихенько розподіляв.

Посадовці міськвиконкому не дають прямих відповідей щодо розподілу фінансів та відправляють один до одного.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ:

- Ми всі свої розрахунки, які ми запропонуємо депутатам на цю сесію подали на бюджетно-фінансове управління, ви зверніться і вони вам в порядку. Я як заступник не координую роботу бюджетно-фінансового управління. Роботу з депутатським корпусом координує і веде секретар Полтавської міськради. От як ви з секретарем Полтавської міської ради, я маю на увазі депутати, домовляєтеся, як ви роботу налаштовуєте так вона і йде.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради:

- У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів розробленої форми зміни до бюджету розмішені на сайті ще минулого тижня і кожен бажаючий з ним може ознайомитися, все, що стосовно закону ми зробили. Дякую!

Депутати з’їздили на місце, де відбуваються курси підвищення кваліфікації посадовців, і де повинна б була бути Тетяна Чумак, там з’ясувалося, що начальник бюджетно-фінансового управління сьогодні не брала участі у навчаннях.

Після обіду депутати застали таки Тетяну Миколаївну у кабінеті. Її відповідь, як і у попередніх посадовців.

- Дайте мені, будь ласка, розшифровку. Я хочу вивчити його. Бюджетне законодавство не передбачає якість розшифровки - це ви говорити народною мовою. Є проект рішення сесії, який є на сайті він був вчасно оприлюднений, будь ласка, його вивчайте.

Як пояснюють депутати, інформація на сайті не є повною та не дає чіткої картини розподілу бюджетних грошей!