Мешканці будинку на Раїси Кириченко, 4 скаржаться, що у під’їзді неможливо дихати

Каналізація на прибудинковій території постійно забита, нечистоти затікають у підвал. Мешканці п’ятиповерхівки, що на Раїси Кириченко, 4, скаржаться, - дихати у під’їзді просто неможливо. 

Олена Філенко, голова правління ОСББ за адресою Раїси Кириченко, 4:

- Стоки, які виходять з каналізації нашого будинку виходити нікому, тому колодці постійно наповнені і вода підтікає у підвал. Мешканці будинку заклеюють свої душники тому що їм немає чим дихати. Ми зверталися, але вирішити це питання неможливо на даний час тому що всі міські очисні споруди забиті. Ми зверталися до Чепурка. Наше питання вирішити не можуть, нам потрібно терпіти.

Пан Ігор проживає на п’ятому поверсі цього будинку. Говорить, - представники міської влади закликали до створення ОСББ, а що тепер натомість маємо?

Ігор Кислов, мешканець будинку за адресою Раїси Кириченко, 4:

- Невыносимая вонизма идет с подвала, беспокоит другое, когда год назад комунальне власти города отдали просто на бумаге дом в ОСББ при этом не сделано ни ремонта, ничего - это беспокоит на фоне того что мы знаем какие заболевания существуют в мире и какая происходит дизинфекция, какие микробы гуляют по подвалу.

Міська влада намагається скинути з себе відповідальність за багатоповерхівки, - стверджує громадський активіст Дмитро Демус.

Дмитро Демус, громадський активіст:

- Зараз міська влада в особі Олексія Чепурка намагається ці будинки з їхніми проблемами, поломками, потопами скинути на плечі звичайних простих людей, не відремонтувавши, не привівши до ладу. Тоді постає питання навіщо люди платили по 20-30 років гроші в ЖКГ? Де ділися ці гроші.

Отримати коментарі, які перспективи наведення ладу на прибудинковій території - ні у представника команди Удовіченка, заступника міського голови з питань ЖКГ, Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.