Біля Київського вокзалу у Полтаві хочуть побудувати багатоповерхівки

Розпродаж Полтави, - про таке говорить лідер «Партії простих людей»
Сергій Каплін. Додає, - чиновники хочуть розпродати багато ділянок у Полтаві і на цьому ж заробити гроші, вони винесли на розгляд сесії питання зміни цільового призначення майже півтора гектару і дозволять там будувати багатоповерхівки.

Сергій Каплін, лідер "Партії простих людей":

- Чепурко, Шамота, Свобода, Батьківщина більшість депутатів у міській раді почали повний розпродаж Полтави. Спочатку, якимсь дивним чином загорілася певна частина Київського ринку. Очевидно, та прямо говорити будемо, що це було зроблено для того, щоб продати Київський ринок Полтаватрансбуту і ми будемо зв’язуватися до правоохоронних органів аби з’ясувати обставини цього підпалу. Після цього на сесію міськради виноситься питання про зміну цільового призначення 1,4 га землі на цій території, куди входить Київський ринок і інша частина інфраструктури. І ось оця вся площа в 1,4 га землі буде призначена для будівництва у майбутньому багатоповерхівок. По-перше не передбачено ніяких паркінгів
і на головах ставитимуть автомобілі, по-друге комунікації , які тут прокладені, які вийшли зі строю зношені. Тут людей просто виженуть з роботи люди, які працюють на мийці, на підприємствах, на ринку, на автовокзалі виганять.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін говорить, - для будівництва багатоповерхівок ділянка зовсім не передбачена, адже паркінгу не повинно бути, також на цій ділянці перебої із каналізацією, а ще ділянка знаходиться біля дороги, що негативно впливатиме на людях - загазованість .Обурені такою ініціативою і полтавці.

- Мені, як не місцевій, зараз мені дуже зручно, що у такому місці, якщо його не буде то мені буде не зручно.

- Я не думаю, що це правильно, тому що людям вигідно, люди вже звикли, годами таке.

- Негативно, людям незручно буде. Тут зручно, Диканський, Гадяцький напрямок, як раз тут зручно, зручно місце, розташування.

Одна з подібних ситуацій на вулиці Раїси Кириченко та сквер біля будинку Шевченка 96, де вже готують ділянку під забудову.

Сергій Каплін, лідер "Партії простих людей":

- Півроку тому нам вдалося зупинити Удовіченка, Шамоту, Чепурка, Батьківщину, Свободу на сесії міськради прийняти рішення про забудову цього скверу, тоді це рішення набуло загальнонаціонального розголосу навколо цієї проблеми, люди були проти ж. Зараз вони роблять другу спробу при цьому підприємство, яке хочу влаштувати тут забудову хочу забрати цей сквер, повирубувало тут дерева. Я знаю, щоб за можливість побудувати тут багатоповерхівку Шамоті, Удовіченку і депутатам від більшості суму у сотні тисяч доларів.

Сергій Каплін говорить, - буде звертатися до депутатів Верховної ради та правоохоронних органів, щоб перемогти корупцію.