Олег Синєгубов представив голову Лубенської РДА

Олег Синєгубов представив голову Лубенської РДА

Голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов представив громаді Лубенського району голову РДА. Ним відповідно до розпорядження Президента України №114/2020-рп став Олександр Циганенко. Про це інформують на сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

Олег Синєгубов привітав новопризначеного голову та наголосив, що основна вимога до очільника району – нульова толерантність до корупції.

«Очолити Лубенський район для мене велика честь та відповідальність. Докладу всіх зусиль, щоб виправдати довіру Президента та голови

Довідка: Олександр Циганеко народився 9 вересня 1981 року в селі Новачиха Хорольського району Полтавської області. Закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю механізація сільського господарства. За освітою інженер-механік. Працював менеджером департаменту управління діяльністю в Акціонерному комерційному банку «ПРАВЕКС-БАНК», очолював фермерське господарство «Фаворит-Агро Плюс». Був директором товариства з обмеженою відповідальністю «Агротайм». 20 лютого призначений головою Лубенської районної державної адміністрації.