На бюджетній комісії пропонували надати в оренду приміщення наближеним людям до секретаря міської ради без конкурсу

Відбулось засідання комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Одне з дискусійних питань порядку денного - затвердження переліку об`єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Вразило обставина, що однопартійцю Олександра Шамоти надають приміщення комунальної власності без конкурсу. Це приміщення знаходиться в одному з лікувальних закладів нашого міста.

Володимир Корчака продовжує, - не менш вразила і позиція «свободівця» Юліана Матвійчука з іншого питання. Йдеться про продаж комунального майна.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Він і його фракція виступали за те, щоб об`єкти комунальної власності продавалися виключно через аукціон, то сьогодні він підтримав питання, щоб об`єкти комунальної власності продавалися шляхом викупу.

Крім цього на засіданні розглянули зміни до програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, бульварів, скверів та інших зелених зон та насаджень. У пропозиціях ремонт парку біля вузу, тісно повязаного із прізвищем заступниці міського голови Світланою Нестулею.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Представник «Рідного міста» Олексій Чепурко запропонував реконструювати парк, який знаходиться біля приватного навчального закладу, приватного університету економіки і торгівлі. Виникає питання, у нас немає інших парків і скверів, як корпусних парк чи сквер Героїв України. Ну і коли почали розглядати питання про ремонт житлових будинків, то фракція «Рідного міста» покинула засідання комісії. Таке враження склалося, що їм зовсім це питання не цікаво.

Наступна засідання профільної комісії міської ради відбудеться 26 лютого. Там планують розглянути перерозподіл бюджетних коштів.